Serwis antybankster.pl jest własnością Paweł Zacharzewski Prospero z siedzibą w Szczecinie (71-553) przy ul. Niemcewicza 37/u1. Słowo: „antybankster” jest chronionym prawnie znakiem towarowym stanowiącym własność Paweł Zacharzewski Prospero i zgłoszonym w Urzędzie Patentowym RP za numerem zgłoszenia Z.540051 dla usług z klasy nr 45 klasyfikacji nicejskiej: Usługi doradcze związane z prawami konsumenta [doradztwo prawne]; Usługi informacji prawnej; Usługi prawne; Usługi prawne świadczone w związku z procesami sądowymi; Usługi adwokackie; Usługi prawne związane z kredytami bankowymi.

***

Paweł Zacharzewski jest członkiem Szczecińskiej Izby Adwokackiej oraz wpisany na listę adwokatów za numerem wpisu 450.

Paweł Zacharzewski posiada licencję doradcy restrukturyzacyjnego nr 1173

NIP: 8512888837

REGON: 321542480

Ubezpieczenie obowiązkowe OC na sumę 250.000 EURO oraz ubezpieczenie dodatkowe OC na sumę 250.000 EURO na jednego ubezpieczonego nie więcej niż 7.000.000 EURO na wszystkich ubezpieczonych

Podmiotem odpowiedzialnym za treści umieszczone na stronie internetowej jest Paweł Zacharzewski Prospero.

Zawartość niniejszej strony internetowej (w tym wszelkie teksty, obrazy i elementy graficzne) podlega ochronie w oparciu o przepisy prawa autorskiego i praw własności przemysłowej. Wykorzystanie bez upoważnienia fragmentów lub całości zawartości strony stanowi naruszenie tych praw.

Wszelkie materiały na niniejszej witrynie internetowej zamieszczone są w celu informacyjnym i nie mogą być traktowane jako porada prawna.